• Kategori
   Kriterlerinize uyan bir kategori bulunamadı.
   • Marka
    Kriterlerinize uyan üretici bulunamadı.
   • Products
    Kriterlerinize uyan ürün bulunamadı.
     • Blogda ara
      Kriterlerinize uyan blog yazısı bulunamadı.
     Hesabım
     Whatsapp

     RSS '2021' 'Eylül' Blog yazısı

     Blog Filtreler

     TESETTÜR ABİYE FİKİRLERİ

     7 Eylül 2021 Salı

     Abiyeler mutlu günlerimizin vazgeçilmez parçasıdır. En mutlu olduğumuz ve özel günlerde hepimiz şık olmak isteriz işte bu durumda da abiyeler devreye girer. Abiye seçimleri vücut şeklimize göre yaptığımızda bizi olduğumuzdan daha şık gösterir. Abiye tercihi yapılırken kendi tarzınızı öne çıkaracak parçalar seçmelisiniz. Eğer hem şık olayım hem de günlük tarzın dışına az çıkayım diyorsanız düz renk ve tüllü olan abiyeleri tercih edebilirsiniz. Düz renk abiyeler sizi hem şık hem de sade gösterecektir. Çok fazla taş ve tüy gibi aksesuarlardan hoşlanmıyorsanız düz modeller sizin için en uygun modeller arasındadır. Eğer biraz abartayım ve göz kamaştırayım diyorsanız balık model abiyeler sizin tercihiniz olabilir. Balık modeller tesettür abiyelerin en çok tercih edilen modelidir. Balık model abiyelerde kullanılan tüy ve eteğinde kullanılan taşlar sizi daha da şık gösterecektir. Abiye de kumaşa önem veriyor ve abiyemin kumaşı kendini göstermeli diyorsanız kadife kumaşlı abiyeleri tercih edebilirsiniz. Kadife kumaşlı abiyeler gece yapılan kutlamalar ve özel günler için oldukça klas olacaktır. Dantel detaylı ve kolları hareketli elbiseler ise son dönemin trendleri arasında. Bu elbiseler her ortama uyuyor ve şık olmanızı sağlıyor. Siz de özel günlerinizde dantelli abiyeleri tercih edebilirsiniz.

     TESETTÜR GİYİMDE KIŞ MODASI

     7 Eylül 2021 Salı

     Kışın gelmesi ile birlikte gardolapları da kışa yönelik hazırlanmaya başladı. İnce ve açık renkli kıyafetlerin yerini daha sıcak tutacak olan kazaklar, sweatler, kabanlar ve montlar aldı. Bunun yanında geçirilen güzel ve keyifli bir yazın ardından gelen kış için eksikler de tamamlanmaya başladı. Tesettür kıyafet sektöründe yerini alan kış hazırlığı da en moda ürünler ile yerini almaya başladı. Özellikle siyah, hardal, kahverengi, bordo gibi renkler rafları doldurdu. Her kış olduğu gibi bu kışın da yine yıldız parçası olan triko kazaklar göz önüne çıkmayı başladı. Yine aynı şekilde daha koyu renkli, özellikle siyah şallar da dolaplarda ki yerini aldı.
     Yine kışın vazgeçilmezi olan elbiselerin, eteklerin, pantolonların altına dahi rahatlıkla giyilebilecek olan kalın uzun çoraplar da en çok tercih edilenler arasında. Resmen kışlık kombinlerin kurtarıcısı olan külotlu çorap modası hiç bitmeden yerini koruyor. Bu kışta yine renk renk, desen desen çoraplar göz bebeği olacak. Kışın diğer bir yıldızı ise hiç şüphesiz ki pançolardır. Tesettür giyimin en kullanışlı ve en özel parçası olan pançolar sayesinde bir kışı hem çok şık hem de çok rahat geçirebilirsiniz. Birçok farklı rengi, modeli ve deseniyle yine pançolar kış boyunca yanınızda olacak ve hayatınızı son derece yüksek oranda kolaylaştıracaktır.

     back to top
     Filtreler